Koło wędkarskie

Email

PAMIĘTALI O DZIADKU MŁODZI ADEPCI WĘDKARSTWA

Wychowankowie koła wędkarskiego z Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu za pośrednictwem wychowawcy Pawła Zuszmana przekazali miły świąteczny prezent dla Dziadka.


MIKADO pomaga w szkoleniu młodzieży

Dzięki nieocenionej pomocy Dziadka firma Abramis Ltd. która jest właścicielem marki Mikado, sprzedała w atrakcyjnych cenach sprzęt wędkarski oraz ufundowała wiele gratisów w postaci sprzętu pomocniczego i akcesoriów wędkarskich wychowankom Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu.
Dziękujemy :)


W dniu 30.10.2015 roku wychowankowie z Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu razem z opiekunami Zdzisławem Krzyżanowskim i Pawłem Zuszmanem udali się na kolejne zajęcia praktyczne nad zbiornik wodny Żółtańce Duże. W trakcie trwania zajęć młodzi adepci sztuki wędkarskiej uczyli się łowić metodą gruntową oraz doskonalili swoje umiejętności w metodzie spławikowej.


Zdjęcia Żółtańce Duże 24.06.2015r.

W dniu 24 czerwca 2015 roku w ramach dnia sportu odbywającego się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym odbyła się kolejna edycja zawodów wędkarskich metodą spławikową. W Zawodach udział wzięło 10 wychowanków. Poraz kolejny najlepszy okazał się Dawid Mateuszczyk tuż za nim drugi był Patryk Czerwiński a trzeci Wojciech Rajtar.

Zwycięzcom gratulujemy !!!


Mistrzostwa MOW - Rudy 13-14.06.2015r.

W dniu 14.06.2015 roku na Stawach  Zespołu Klasztornego Opactwa Cystersów odbyły się II Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w wędkarstwie spławikowym Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Nasza reprezentacja w składzie Wojciech Rajtar i Albert Siudym pod opieką wychowawców Zdzisława Kżyżanowskiego i Pawła Zuszmana w debiucie zajęła piąte miejsce drużynowo, z kolei indywidualnie Wojciech Rajtar zajął 8 miejsce a Albert Siudym 15 miejsce.


Zajęcia Stańków 11.06.2015r.

W dniu 11 czerwca na Zbiorniku Stańków odbyły się pierwsze zawody wędkarskie Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.  W zawodach wzięło 10 wychowanków. Najlepszy w całej stawce okazał się Dawid Mateuszczyk drugi był Filip Ulawski a trzeci Alan Sorochman.

Zwycięzcom gratulujemy !!!


Koło wędkarskie w NMOW w Rejowcu rozpoczęło swoją działalność zapoczątkowało we wrześniu 2014 roku, swoim działaniem obejmuje cotygodniowe zajęcia teoretyczne oraz zajęcia praktyczne. W ramach zajęć teoretycznych wychowankowie poznają wiedzę niezbędną do rozpoczęcia przygody z wędką. Z kolei zajęcia praktyczne to przełożenie wiedzy teoretycznej podczas zajęć nad wodą.

Nasze koło swoją działalność opiera na pomocy:

  • Dyrekcji Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rejowcu, dzięki której możliwy był zakup sprzętu wędkarskiego,
  • Koła wędkarskiego Moczykije InteGracja,
  • Sklepowi wędkarskiemu Moczykij z Chełma który sponsoruje zanęty i przynęty wędkarskie

Opiekunowie Koła: Rafał Balcerzak, Zdzisław Krzyżanowski, Paweł Zuszman, Przemysław Żuk.